Sivas Haberlerim

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Burak Öksüz Hatay’da Enkazdan Çıkarıldı

Burak Öksüz Hatay’da Enkazdan Çıkarıldı

SoleKinG SoleKinG -
23 0

Kahramanmaraş’ta meydana gelen sarsıntı, 10 ili etkiledi. Sarsıntıda, Hataysporlu futbolculardan kimilerine ulaşılamadığı öğrenilirken, Burak Öksüz’ün enkazdan çıkarıldığı söz edildi. Ayrıyeten enkaz altında kalan Hatayspor Sportif Yöneticisi Taner Savut’a, futbolcular Christian Atsu ile Onur Ergün’e ve kulüp tercümanı Emre Aslan’a şimdi ulaşılamadı.

Doğu, Güneydoğu, İç Anadolu ve Akdeniz bölgesinde birçok vilayet, saat 04.17’de 7.7 büyüklüğünde zelzeleyle sallandı. AFAD’dan alınan bilgiye nazaran yerin 7 kilometre derinliğinde meydana gelen sarsıntı, yurdun büyük kısmından hissedildi.

Enkazdan çıkarıldılar

Hataysporlu oyunculardan Burak Öksüz, Bertuğ Yıldırım, Kerim Alıcı, Onur Ergün ve Christian Atsu ile birlikte teknik heyetten dört isme ulaşılamamıştı. Alınan son bilgilere nazaran, Hatayspor forması giyen Burak Öksüz enkazdan çıkarıldı. Kerim Alıcı’nın da kendi imkanlarıyla enkazdan çıktığı ve sıhhat durumunun düzgün olduğu öğrenildi. Ayrıyeten Bertuğ Yıldırım’ın da âlâ olduğu söz edildi. Hatayspor’da teknik heyetten iki isim de enkazdan sağ olarak kurtulurken, Hatayspor Sportif Yöneticisi Taner Savut’a, futbolcular Christian Atsu ile Onur Ergün’e ve kulüp tercümanı Emre Aslan’a şimdi ulaşılamadı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir