Sivas Haberlerim

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Kahramanmaraş Belediye Lideri Hayrettin Güngör, “Mansur Yavaş’ı burada görmedim” dedi! CHP’den karşılık gecikmedi

Kahramanmaraş Belediye Lideri Hayrettin Güngör, “Mansur Yavaş’ı burada görmedim” dedi! CHP’den karşılık gecikmedi

SoleKinG SoleKinG -
22 0

Ankara Büyükşehir Belediyesi Lideri Mansur Yavaş, katıldığı canlı yayında AFAD uyumuyla takviye çalışmalarına gittiği Kahramanmaraş’taki durum hakkında da konuştu. Kahramanmaraş’ta 408 işçileri olduğunu ve Hatay’da çalışmaya katılanların da daha sonra oraya gittiğini söz eden Yavaş, su problemleri başta olmak üzere yaptıkları dayanaklardan kelam etti.

“MANSUR YAVAŞ’I GÖRMEDİM”

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Lideri Hayrettin Güngör ise Habertürk’te katıldığı yayında “Ben Ankara Büyükşehir Belediyesi’ni burada hiç görmedim. Lider gelmiş gitmiş diyorlar. Kendisini de görmedim. Burada da ne yaptıkları konusunda bilgi sahibi değilim” dedi.

“BENİM BİLGİM YOK”

Mehmet Akif Ersoy’un “ABB’ye büyük bir alan tahsis etmişsiniz, orada çalışmalarını yürütüyorlarmış” demesi üzerine Güngör, “Benim bir bilgim yok. Ben ABB Lideri’ni görmedim. Nasıl bir çalışma yaptıklarını bilmiyorum.” dedi.

“BİR ‘GEÇMİŞ OLSUN’ BEKLERDİM, NE ARADI NE DE GÖRÜŞTÜK”

Açıklamalarında Göngör, “Sayın Mansur Yavaş Liderimden nezaket olarak bir geçmiş olsun beklerdim. Sayın Yavaş beni ne aradı ne de görüştük” tabirlerini de kullandı.

CHP’DEN KARŞILIK: BU KADAR MI HABERSİZSİNİZ?

Göngör’e CHP’den cevap CHP Genel Lider Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç’tan geldi. Öztunç, iki adet evrak paylaşarak, “Peki bunlar nedir Sayın Hayrettin Güngör. Ankara Büyükşehir Belediyesini görmedim diyorsun. Sizin hizmetinize verilen araçların listesi bak bu. Teslim alan da sizin Fen İşleri Daire Lideriniz.Hem de imzalı. Belediye lideri olarak yapılanlardan bu kadarmı habersizsiniz?” tabirlerini kullandı.

Kaynak: Son Dakika

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir