Sivas Haberlerim

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Siyaset
  4. »
  5. Şanlıurfa’da reaksiyon gösterilen Kılıçdaroğlu olayla ilgili konuştu: Millet İttifakı’nın iktidarında protesto cürüm olmayacak

Şanlıurfa’da reaksiyon gösterilen Kılıçdaroğlu olayla ilgili konuştu: Millet İttifakı’nın iktidarında protesto cürüm olmayacak

SoleKinG SoleKinG -
25 0

Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, YETERLİ Parti başkanı Meral Akşener ve Gelecek Partisi başkanı Ahmet Davutoğlu ile birlikte selin vurduğu Şanlıurfa’yı ziyaret eden Kılıçdaroğlu, protesto edildi.

KILIÇDAROĞLU PROTESTOSU ORTALIĞI KARIŞTIRDI

Kılıçdaroğlu’nun açıklama yaptığı sırada bir küme, “Burası siyaset yeri değil, acımız var ya. HDP nerede” diye reaksiyon gösterip yuh çekti. Bunun üzerine etraftaki başka vatandaşlar da Kılıçdaroğlu’nu yuhalayanlara reaksiyon gösterip “Hükümet istifa” sloganı attı.

“MİLLET İTTİFAKI’NIN İKTİDARINDA PROTESTO HATA OLMAYACAK”

Kılıçdaroğlu kendisine yapılan protesto ile ilgili gazeteci İsmail Saymaz’a konuştu. Kılıçdaroğlu, olayla ilgili “Organize bir iş midir, yoksa vatandaşın doğal yansısı midir, bilmiyorum. AK Parti Gençlik Kolları deniyor ancak kıymetli değil sahiden. Şunu net biliyorum ki, Millet İttifakı’nın iktidarında protesto hata olmayacak. Eksik kalırsak, çekeceğiz vatandaşın yansısını. Yetersiz kalırsak, istifa edecek yöneticiler. Biz gitmekte olan iktidara hiç benzemeyeceğiz. Sabırla, sükunetle eğileceğiz vatandaşımızın önünde. Belediyelerimiz alanda olacak, gerekeni yapacağız.” tabirlerini kullandı.

Kaynak: Son Dakika

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir